OHLASY ČTENÁŘŮ (Rok blba a Rok Kozy)

 

Tak takhle jsem se opravdu dlouho nezasmála. Tohle je kniha, která se musí líbit úplně každému. Člověk ji slupne jak čerstvou malinu. Pan Hnilička má neuvěřitelnou schopnost pojmenovávat absurdity světa, v kterém žijeme a vymyslet postavy, které si zamilujete. A ty emoce!!!! Budete se smát jak malé děti a dokonce si i pobrečíte. Můj přítel, který nikdy v životě nepřečetl jedinou knihu, Blba zhltnul za dva dny! Tohle totiž není jen obyčejná knížka. Je to radost a obrovská zábava. Děkuji. Kéž by bylo více spisovatelů, jako je pan Hnilička, kteří by psali tak čtivé knížky.

Lenka, Praha

 

Takhle dlouho jsem z nějaké knížky nadšený nebyl. Rok blba jsem přečetl za dva dny, což je pro mě a mé známé naprosto nepředstavitelné, jelikož jsem poslední knížku přečetl před šesti lety. Byla neuvěřitelná a už teď se těším na Rok Kozy! Snad bude stejně dobrá, nebo ještě lepší, než byla tato. Díky a hodně štěstí!

Tomáš, Krabčice

 

Ta kniha nemá chybu...

Gabriela, Rožná

 

Knihu jsem četla a moc se mi líbila, proto jsem neváhala a půjčila ji dál. Včera mi psala jedna známá, u které vaše kniha právě funguje jako terapie na blbou náladu. Psala mi, že u ní brečí smíchy a ani není schopna manželovi předčítat pasáže, kterým se směje. Vzhledem k tomu, že je to učitelka češtiny na základní škole, dokázala prý díky těmto smějícím se záchvatům pochopit i jednoho z nezvladatelných žáků, který prý dostane záchvat smíchu, nedokáže to zastavit a jí to rozčiluje. Teda teď už ne. Teď chápe, že to se ovládnout nedá a to poznala díky vaší knize.
Přeji vám mnoho sil a námětů k psaní dalších takovýchto knih, abychom měli po čem sáhnout v době depkařského období. 🙂

Dagmar, Tábor

 

Kniha mi došla v úterý. Dnes je středa a už mám přes půlku přečtenou. Brečím u toho smíchy. Už se těším na další pokračovaní . Dlouho jsem se u knížky tak nenasmála .

Iva, Jihlava

 

Kniha je úžasná. Občas se v ní vidím i já, ikdyž hlavní hrdina je muž . Na 100% ji doporučuji každému. Jen ji nečtěte mezi lidmi. Já ji měla včera ve vlaku a lidi na mě koukali jak na Blba. Ten smích se zastavit nedá.

Jana, Rosice

 

Nečetla jsem knížku snad co jsem vyšla ze školy, ale oba díly jsem dostala k Vánocům. A do týdne jsem je měla přečtené. Super knížky, doporučuji . Zasmála jsem se i zaplakala .

Gábina, Hlína

 

Kniha je užasná, vtipná a ze života.... vřele doporučuji..... úplně všem... je jedno kolik máte roků... bavit se budete určitě 

Dáša, Praha

_________________________________________

Koupit knihy zde.

Více o knihách Jiřího Hniličky zde.

_________________________________________

Souhlasím, moje reakce, hlasitý smích, moje obavy, že vyprávění chlapa nebude pro ženu čtenářku zajímavé, opak byl pravdou, jo jo jděte do ní. .

Drahomíra, Nymburk

 

Moc děkuji za Rok blba. Četlo se to velmi dobře a dokonce jsem se přistihl, že se směju nahlas, což je u mě nevídané.

Josef, Ivančice

 

Chcete velkou dávku pozitivních emocí? Zasmát se neskutečně vtipnému a inteligentnímu humoru? Rok blba splňuje vše. Mám knihu od Vánoc a čtu ji již podruhé. Doporučuji všem! 🙂

Ivana, Most

 

Diiky, diiky... prave docteno:-) a diky knize muj den zacina s usmevem...

Hana, Kolín

 

Myslím si, že dobré knihy si svou cestu najdou a také věřím, že to bude případ Vaší knížky. Včera jsem si ji vzala domů, že ji přečtu a musím Vám trochu vyčinit, protože jsem při čtení vyprskla smíchy a prskla jsem si víno na tričko a málem se utopila. Nemůžete být přece tak zatraceně vtipnej, je to životu, nebo minimálně textilu nebezpečné:-))

Eva, Litoměřice

 

Super knížka, doma jde z ruky do ruky. Výbuchy smíchu ! Vřele doporučuji 

Štěpánka, Rožmberk

 

Já už mám přečteno. Asi jsem na pláži vypadala jak blázen, sama na lehátku a zničehonic hlasitý smích .

Renata, Rosice

 

Je to teprve měsíc,co jsem obě knížky dočetla, ale přečtu si je hned znovu:-) Je fakt úžasný relax je číst. DĚKUJI VÁM 🙂

Lenka, Šumperk

_________________________________________

Koupit knihy zde.

Více o knihách Jiřího Hniličky zde.

_________________________________________

 Zde, na Třeboňských nocturnách, jsem dočetl knihu Rok blba a mohu pouze vřele doporučit. Jako čtenář jsem se dokázal dokonale vcítit do hlavního hrdiny jak v těch vtipných, tak i smutných chvílích. Pokud někdo hledá vtipně psanou knihu situovanou do dnešní doby prostřednictvím jednoho (ne)obyčejného života, je kniha Rok blba ideální volba!

Martin, Roudnice nad Labem

 

Obvykle vůbec knihy nečtu, ale tato kniha mě vtáhla do svého děje a po celou dobu, až do přečtení, mě z něj nepustila. Tolik okamžiků,kdy jsem se nahlas smál v trolejbuse nebo venku a jen jeden okamžik, za který jsem chtěl autora ukamenovat, Ti z vás, kteří četli, možná budou sdílet můj názor. Každopádně VŠEM vřele doporučuji a autorovi upřímně děkuji, je to vážně PECKA!!!

Honza, Teplice

 

Tak dneska jsem dočetla Rok blba, dlouho jsem se tak nepobavila. Ležím v posteli s horečkou a kašlem a do toho jsem se fakt upřímně smála, až se můj chlap divil, co tam dělám v té ložnici. Moc povedená knížka.

Jana, Teplice

 

Takových knih chci víc!

David, Teplice

 

Tak poslušně hlásím, že kniha na jeden zátah přečtena. Otevřela jsem knihu a pak už jsem jen četla a četla a četla, dokonce i u Sherlocka Holmese a jeho Přízračné nevěsty, na kterého jsem se fakt těšila. Jedním slovem, bavila jsem se a to velmi velmi dobře. Moc se líbilo, opravdu. Líbily se mi jednotlivé scény, hovory. Živě si představuju jeho matku nebo Marušku ...scénu s Jarouškem v tramvaji, budoucnost dětí na srazu. Knížka se mi líbila a fakt mě bavila. Doufám, že bude pokračování.

Ivana, Krupka

 

Dnes kolem 1:00 jsem dočetl knihu Rok blba. Opět nezklamala...chvilku jsem jí v posteli předčítal i manželce (která nečte) a té se ta přečtená pasáž (sraz maturantů) moc líbila. Neřekl bych, že se jedná o ryze komediální text, spíš tragikomedii (myslím si, že Koza by v reálu nedopadl dobře). Žádám tě o jedno: piš, piš, piš, máš talent a byla by škoda ho nevyužít více. 

Petr, Teplice

 

Tak a dočítané! Super knížka!!! Budem ju posuvat dalej a hlavne... teším sa na dlsiu!!! Oddychova knižka plna humoru, velmi mi bodla tato knižka... ked chce človek trochu vypnut a preciat si neico lahke, vtipne a realne.. a vela krat trefne. Prajem vela uspechov do dalsej knizky a napato čakaaaam.

Nina, Praha

 

Knížku už budu mít přečtenou. Bavím se, hezky se čte!!

Zdeněk, Krupka

 

Jsem ráda, že to čtu doma v notebooku a ne na veřejnosti, protože se musím nahlas smát. Kvůli čtení jsem dnes přišla pozdě k zubaři!

Bára, Jablonec nad Nisou

 

Vtipné, čtivé...

Helena, Křižanov

 

Knížku jsem si vzala s sebou na chatu, kde jsem zůstala pár dní a tam mi dělala milou společnost. Přečetla jsem ji dokonce dvakrát, podruhé jsem si vychutnávala autorův vypravěčský talent. Postava Adama je mi sympatická už jen proto, že je to "normální" mladý muž, který zírá nevěřícně na chování lidí kolem sebe a na absurdní chování a způsoby společnosti, v níž žijeme. Člověka to nutí k zamyšlení, příběh není jen sranda, při níž se člověk nahlas zasměje. Ocenila jsem i solidní nebrožovanou vazbu knížky a milou nadstandardní výbavu. Když to celé shrnu, příběh se mi líbil a dokonce se mi stalo, že jsem přišla na jiné myšlenky, když jsem po knížce sáhla v době, kdy jsem měla blbou náladu.

Jana, Brno

 

Knížka je skvělá. Hned první den mi ji sebrala mamka, začetla se do ní a pak mi říkala, jak se zasmála.

Míša, Zátaví

 

Blb je velmi čtivý a vtipný. Mrzelo mě, že jsem ho přečetla za pár hodin, ale nemohla jsem se odtrhnout a potřebovala jsem znát konec. Chvílemi jsem přikyvovala a souhlasila s názory Blba, chvílemi jsem se smála jeho trapasům, které mi jsou tak blízké. Došlo dokonce i na slzy! A to jsem dodnes autorovi neodpustila – taková podlá zrada!

Mou oblíbenou postavou se stala vždy usměvavá Maruška, takový smíšek nesmí chybět v žádné lepší společnosti. A sympatická mi byla také Beruška, taková milá holčina, co má se mnou stejné nejen jméno, ale i beruščí sponky v dětství, na které s láskou vzpomínám. Proto mě tento detail tak potěšil.
Dějová linka se motá kolem vztahů, ovšem z pohledu muže, který mě občas i rozčiloval. V jednu chvíli jsem se dopálila a říkala jsem si, jestli je ten chlap při smyslech nebo myslí jen svým spodním ''kompasem''. Naštěstí se mu později rozsvítí a konec dopadne tak, jak si ženská a romantická dušička žádá. Což mě překvapilo, protože jsem čekala, že muž zakončí svou knihu trochu ''jinak''.
Knihu si užije ten, kdo miluje humor a trapné chvilky, které nám život přináší. Jestli si myslíte, že jen vám se může stát nějaká trapnost nad trapnost, jste na omylu! A Blb vás o tom přesvědčí. Takže žádné prostoje a rychle do čtení:)

Jana, Lety

_________________________________________

Koupit knihy zde.

Více o knihách Jiřího Hniličky zde.

_________________________________________

Sice jsem moc unavená z dovolené (to proto, že makáme na baráku), ale zvědavost je silnější. Zhltla jsem 18 stránek a nemůžu se dočkat zítřka až budu pokračovat. Čtu, čtu a promítám si děj knížky jako bych koukala na film (to ta moje fantazie ). Jen co jsem začala číst začátek, hned mě knížka baví a jak jsem říkala - už ať je zítra... Knihu jsem neměla už moc let v ruce, ale to jsem nevěděla, že může napsat někdo něco ták fajnovýho, opravdu se dostávám do děje, i když jsem teprve na začátku ? Ještě jednou moc moc děkuju Jiřímu Hniličkovi . Zítra se nesmím moc unavit prací - to abych vydržela číst, číst a číst 🙂

Jiřina, Krupka

 

Knížka je skvělá, všichni jí chtějí. Všude o ní vyprávím a doporučuji a vím, že z ní budou všichni nadšení. Doufám, že bude někdy pokračování.

Michaela, Praha

 

Vaše knížka se mi moc líbila.Byla velmi čtivá a veselá. I když jedna smutná pasáž tam byla a v první chvíli jsem Vás za to neměl rád, ale s odstupem času to vnímám jinak. Škoda, že není popsán každý den. Aspoň by knížka byla delší 🙂 Doufám,že napíšete i další knihy!

Martin, Krupka

 

Musím říct, že já vůbec nejsem knihomol..... já čtu pouze na dovolené, nebo čtu příteli v autě, když jedeme na delší cestu. V obyčejných pracovních dnech nečtu vůbec, nemám na to čas. Ale Rok blba se četl tak dobře, že jsem ho měla během dvou dnů přečteného. A hrozně nejvtipnější byla Maruška. U té jsme s přítelem totálně brečeli smíchy.

Žaneta, Nové Strašecí

 

Knížku jsem dostal od své nové přítelkyně. Oba za sebou máme smutnou životní zkušenost a tato humorná kniha nám pozvedla náladu. Nejprve když mi ji při společných chvílích po obdarování předčítala a já si ji pak po odloučení během jednoho dne dočetl celou. Co se týče stylu jakým je kniha napsaná, není co vytknout. Kniha plná humoru se čte lehce a \"normální\" člověk nemá problém se vžít do hlavního hrdiny, který občas také nestíhá \"pobírat\" stav současné společnosti. Opravdu nelituji, že jsem po opravdu dlouhé době knihu vzal do ruky a přečetl. Jestli v budoucnu vyjde nějaká další kniha a bude psaná stejně lehce jako Rok blba, těším se a určitě po ní opět sáhnu. Snad se neurazíte, když Vám popřeji, ať se Blb i Vaše následující díla vyšvihnou na vrchol třeba jako knihy od Viewegha.

Vojta, Kašperské Hory

 

Dočteno! Musím přiznat, ze jsem se úžasné bavila, jen 28. říjen jsem proplakala... Děkuji!

Mirka, Most

 

Kniha se mně i manželovi moc líbila. Snad se dočkáme pokračování!!! Vždyť v dnešní době je humoru tak málo... Přejeme do dalšího psaní mnoho štěstí.

Věra, Krupka

 

Kniha se mi líbila. Prostě něco pro relax. Přeji Vám hodně nových nápadů a těším se na nové příhody Adama Kozy, které si u Vás opět ráda objednám. 

Dana, Weinbach (Německo)

 

Rok blba se opravdu povedl. Jsem moc ráda, že se chystá pokračování, tak doufám, že nebudeme dlouho čekat.

Jarmila, Teplice

 

Vaši skvělou knihu jsem přečetl za jeden den. Děkuji a přeji hodně skvělých nápadů na nové knihy.

Petr, Teplice

 

Naivně si myslím, že jsem Váš nejmladší čtenář. Jsem ještě mladší jak Pavlína z Vaší knihy. Bylo to super počteníčko a knihu jsem zhltla jak nic. Díky za Rok blba!

Madla, Dubenec

_________________________________________

Koupit knihy zde.

Více o knihách Jiřího Hniličky zde.

_________________________________________

U knihy jsem se opravdu zasmála a moc se těším na další.

Dáša, Tábor

 

Přeji Vám spoustu dobrých nápadů a zážitků do nové knihy, ta první byla moc hezká a hodně jsem se zasmála. Teď ji čte syn, tak doufam, že se mu bude líbit, stejně jak mně.

Lucie, Krupka

 

Pod stromeček jsem objednala svému 24letému synovi Vaši knížku. Přečetla jsem si nějaké recenze a taky se mi líbil její název ...prostě jsem ji vyhodnotila jako ideální dárek k letošním vánocům pro syna :-). Prvním moc milým překvapením bylo věnování v knize. Určitě bylo překvapením i pro syna, když dnes u mých rodičů, kde se sešla celá rodina (podotýkám, že jsem ze 4 dětí a všichni máme rodiny a své děti, takže nás tam sedělo 18), knížku rozbalil. Aniž bych ji četla (jsem teprve v pořadí), už teď můžu říct, že je vážně skvělá. Nejdřív ji vzala do ruky synova přítelkyně. Začala se nahlas smát po přečtení pár řádků, takže vyvolala zvědavost u ostatních. Musela nám nahlas přečíst, čemu se smála. Následně od ní knížku převzala má dcera (22 let) a ta se \"řehtala\" tak hlasitě, že nešlo znát důvod jejího smíchu :-). Prostě Vaše knížka byla dnes na pořadu dne a bude to v naší rodině kniha putovní, kterou chtějí přečíst všichni. Už se moc těším, až se k ní taky dostanu - vím, že mě bude bavit - je perfektně napsaná. Děkujeme za ni. 

Dagmar, Přerov

 

Kniha byla super, neměla chybu. Je to první kniha, kterou jsem v životě přečetl a tak mě bavila, že jsem ji zhltnul za 3 dny. A nejlepší byla Lola!

Jakub (15 let), Krupka

 

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji týž den, co mi přišla. Byla jsem nadšená. Už dlouho jsem se tak dobře nepobavila. Moc se mi líbí dědeček v tramvaji, setkání s jeho neteří. Tomu se říká osud. Co je psáno, to je dáno. Beruška mne chytla za srdíčko. Taky jsem si tak dříve připadala, ale se šťastným koncem. Druhou knihu jsem darovala nečtenáři, ten ji právě čte, což také o něčem svědčí. Už ten název nutí člověka si knihu přečíst. Ještě jednou děkuji autorovi, bylo to moc milé. Moc se těším na druhý díl.

Jitka, Ústí nad Labem

 

Knihu jsem koupila svému taťkovi k Vánocům. Samozřejmostí je, že už ji přečetl. Moc ji chválí. Už ji mám pujčenou a jakmile dočtu rozečtenou knihu, vrhnu se na ni. Ale když taťka řekl, že je to fakt sranda a super knížka, nemám obavy.

Iveta, Jablonec nad Nisou

 

Vynikající zpracování na krátké kapitoly. Jen je to návykové. Vždycky si říkám, že přečtu jenom jednu a pak teda ještě jednu, no ještě další můžu, no sice už budu číst čtvrtou, ale to nevadí 🙂 A jmeno Adam Koza krásné a přitom neskutečně pitomé 🙂

Zdeněk, Ostrava

 

Objednávám Vaši knihu již podruhé tento týden. V pondělí jsem ji objednávala pro knihovnu v Lukách nad Jihlavou. Během dvou dnů jsem ji měla přečtenou a nominovala jsem ji na Knihu roku 2016. Občas mi přišlo, že Vy píšete, jak já mluvím :-)) Nyní si knížku objednávám pro sebe. Musím ji zkrátka mít v práci i doma!!!

Petra, Luka nad Jihlavou

 

Koupila jsem jako e-book a super odreagování 🙂

Leona, Příchovice

 

Oddechová, pohodová kniha, trošku mi humorem připomíná Patrika Hartla:-) Doporučuji..

Petra, Plzeň

 

Začala jsem číst a moc se bavím :-)))))))))

Gabriela, Lázně Bohdaneč

 

Přečetla jsem knihu za dnešní den. Nečekala jsem, že v ní najdu i určité podobenství s mým životem a že mě tak pobaví... děkuji! A protože jsem svým způsobem "koza" (podle čínského horoskopu), těším se na pokračování:-).... a třeba v něm najdu určité odpovědi, které hledám...

Zdena, Praha

 

Knihu Rok blba jsem kupovala synovi k vánocům, přečetl to jedním dechem, výbuchy smíchu byly každou chvíli takže mi některé pasáže četl nahlas. Přečtu si ji taky.

Lenka, Hanušovice

 

Díky za krásnou a bezprostřední knížku...

Marta, Praha

 

Precteno. Potěšila, pobavila, rozplakala. Povedená pohodovka.

Eva, Chlumec

 

Super, nejen že mě pobavila, ale dokonce i rozplakala... mohu jen doporučit, tez se těším na další díl.

Danuše, Teplice

 

Mám jí, čtu jí a dokáže udělat dobrou náladu i ráno v MHD,,,,,

Naďa, Praha

 

Přečetla jsem ji velmi rychle a byla úžasná. Bavila jsem se náramně a co mám ohlasy tak to byly přímo výbuchy smíchu až to chvílemi na veřejnosti vypadalo hodně divně

Martina, Zlín

 

Úžasná kniha, dnes v noci jsem jí dočetla a směji se ještě teď, Gampíča mně dostala.

Venuše

 

Při čtení knihy jsem se smála jak blázen, velmi pozitivně mne naladila, doporučuji

Blanka, Dubí

 

Právě čtu. Ideální na dovolenou. Super

Eliška, Rožnov pod Radhoštem

 

Take jsem cetla. Idealni na relax. Smala jsem se nahlas a byla jsem nastvana,ze uz je konec...vrele doporucuji 🙂

Monika, Dvůr Králové

 

Super knížka. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Honem honem prosím další takovou

Gábina, Trutnov

 

Moc pěkná oddechovka

Iva, Chomutov

 

Je super, odpočinková! 🙂

Leona, Prichovice

 

Právě ji čtu....v Pendolinu si mysleli, že jsem asi vadná, když sedím sama a směju a nahlas....

Eva, Stará Ves

 

Doporučuji, dlouho jsem se tak nenasmála.

Kateřina, Frýdek – Místek

 

Uz jsem ji docetla ted na dovce v Italii, je super... legranda

Miroslava, Česká Lípa

 

Děkuji za super pobavení a osobní přání!!!

Ludmila, Ostrava

 

Objednala jsem ve středu, v pátek už kniha přišla a v sobotu jsem ji celou přečetla, super, moc se mi líbila.

Hana, Čerčany

 

Super četba na dovolenou. Místy jsem se smála opravdu nahlas a nebyla jsem jediná, u sestřenky měla také úspěch.

Lucie

 

Taky jsem se nahlas chechtala. Dobré čtení na léto na dovču!!!!!

Alena, Roudnice

 

Právě dočítám a nepřestávám se smát.

Radka, Sebranice

 

Už jsem se dlouho u knihy tak neřechtala , fakt čtivé ,ideální na dovču. Diky

Tereza, Prachatice

 

Doporučuji, je skvělá!

Iveta, Česká Lípa

 

Knihu všem doporučuji, přečetla jsem ji a mohu říci, že je mi krásně na duši.

Ivana, Plzeň

 

Super počtení. Díky za bezva knížku a za autogram. Už teď se těším na pokračování.

Marcela, Bojetice

 

Je to supr .

Lenka, Hořice

 

Jsem z ní unešená, fakt bezva čtení...

Liduš, Cechovice

Naprosto úžasná knížka. Pořád se směju nahlas.

Katka, Jistebnice

 

Můj život byl na BLBA, proto jsem neváhala s koupí. Má intuice nezklamala. Krásné a usměvavé čtení! Čtení do nepohody i pohody, ale hlavně na POHODU.

Alexandra

 

Parádní kniha.... jen už ji nesmím číst cestou do práce v autobuse , u deprese oka jsem vybuchla smichy a nešlo to zastavit .

Daniela

 

Dnes dorazila, jsem již v pulce. To se čte samo

Míša, Chomutov

 

Fantastická knížka na pohodu.

Bára, Meziboří

 

Můj pubertální syn již přečetl a byl nadšený...knihu již půjčil další čtenářce .

Míša, Chomutov

 

Koupila jsem ji manželovi k svátku, který slavil na dovolené. Moc se mu líbila. Já se na ní teprve těším.

Helena, Svitavy

 

Knížka je opravdu skvělá! Některé pasáže předčítám nahlas. Už se těším na druhý díl.

Renata, Třebíč

 

Přečetla jsem jedním dechem a vážně super. Těším se na pokračování .

Žaneta, Praha

 

Skvělé čtení, bavila jsem se od začátku do konce. Koza nemá chybu .

Hana, Chlumec nad Cidlinou

 

Zhltala jsem ji najednou na dovolene, perfektni, doporucuju, jeste ted se smeju.

Zdeňka, Rousínov

 

Přišla i s věnováním, je super, zhltla jsem ji za dva dny . Děkuji a všem doporučuji .

Lenka, Sosnová

 

Super kniha na léto! 🙂

Děkuji za milé věnování. Knihu jsem četla já, můj muž, syn a za druhým synem putuje na Maltu 😉 .

Michaela

 

Rok blba přečten na dovolené. Na pláži se při našem čtení nahlas smála i jedna česká rodinka doufám, že další dovolenou budeme trávit s pokračováním .

Markéta

 

Četla jsem v lázních, seděla jsem v parku na lavičce, četla a smála se, musela jsem lidem připadat jako blázen . Nejlepší kapitola je z Karlových Varů .

Martina

 

Musím se podělit o čerstvé dojmy z knihy Rok Kozy. Velice jsem se na knihu těšila, po přečtení knihy Rok Blba jsem měla pocit, že bude velice těžké navázat. Mýlila jsem se. Knihu jsem přečetla během jednoho dne, podobně jako první díl, protože to se prostě nedá, nechat na druhý den. A závěr Roku Kozy jsem probulela jako "Kráva".Některé názory, že je kniha povrchní a nic nepřinese jsou mimo. Je zde plno humoru, sarkasmů, dvojsmyslů a hlavně života. Kdo umí číst mezi řádky, najde zde možná víc než v nějakém zdlouhavém románu a k tomu se ještě hodně zasměje. Pane spisovateli smekám ..... 

Drahomíra, Nymburk

 

Rok blba jsem pořídila jako dárek synovi k 18. narozeninám spíš kvůli názvu. Než jsem ji darovala, tak jsem ji přečetla. Přála jsem si, aby ho bavila tak jako mě. Když ji rozbalil, pochopil poselství názvu. Po přečtení řekl, že byla fajn. Myslela jsem si že to říká jen proto, aby mi udělal radost. Kupuje si spíš těžší literaturu. Jenže nyní mi na otázku ,,Co bys chtěl k Vánocům? \'\' odpověděl, že knížku. On pracuje v knihkupectví a chce knihu ?! Pak ale dodal : něco jako Rok blba 🙂 Takže to znamená, že jste to napsal fakt dobře! A já dobře pořídila. Nyní jsem objednala Rok Kozy a než jí zabalím do vánočního, tak ji přečtu.

Děkuji Vám za vaše psaní a za radost kterou tím rozdáváte.
Zdravím Vás a přeji dobré nápady a třeba do třetice u Kozy 🙂
Lenka, Praha

 

Zatím jsem četla jen první knihu Rok Blba. Kniha je úplně super. četla jsem ji i ve vlaku a musela jsem ji odložit, vypadala jsem jak ,,blb" jak jsem se smála. Právě dnes si objednávám druhý díl. Děkuji mockrát kniha byla Vážně úžasná. Ráda bych několik dalších knih. Jinak první díl, co jsem měla, odletěl se známými do Toronta, kde si knihu přečetla spousta jejich přátel.

Jana, Rosice u Brna

Právě jsem dočetla ROK BLBA a chystám se přečíst si ROK KOZY. První kniha je naprosto úžasná!!! Zhltla jsem jí za chvíli....nemůžu se dočkat, až se ponořím do druhé knihy !!!! Potřebuju k životu takové čtení, jako je Vaše kniha. Smála jsem se u toho nahlas, manžel mě okřikoval. Když jsem mu přečetla pár vět z knížky, tak se smál taky a již mě plně chápal. Díky, díky.

Petra

 

Rok Kozy taky moc dobrý!!!!!! Bude ještě něco podobně optimistického ?? Knížky mám ráda a dost čtu, tak abych se měla na co těšit.

Petra

 

Nedávno mi kolegyně z práce půjčila knihy Rok blba a Rok Kozy. Upřímně musím konstatovat, že jsem se takhle dlouho nezasmála a tak jsem si řekla, že tyhle dvě knihy musím mít ve své knihovně. Proto jsem je objednala a dneska mi dorazily. Strašně jsem se na ně těšila a ještě víc se těším na to, až je půjčím dál, aby se mohly zasmát i moje kamarádky. 

Markéta

 

Objednala jsem si vaše knihy : Rok Blba a Rok Kozy. Moc se mi líbily. Vtipné i trochu k zamyšlení. Knihy už čtou mé kolegyně a také se jim moc líbí . Děkujeme za Vaši práci.

Anežka. Lovosice

 

Právě jsem dočetla Rok Kozy....Moc mě kniha potěšila. Protože skrývá mnohá osobní podobenství, přišla v pravý čas. V některých momentech jsem si říkala, že ani takové "znamení" není snad možné. No, možná je... Velice mě překvapila "nebeská" část příběhu....to bylo také přesně TO, co jsem potřebovala vědět....a tak je dobře, že se Adam vrátil, protože "Život je neskutečně krásný"! A tak to má být a já děkuji.

Zdeňka, Praha

 

Díky za obě skvělě knížky "ROK KOZY" a "ROK BLBA", moc jsem se nasmála.

Vlaďka, Příbram

 

Cetla jsem obe knizky a fakt jsem se neskutecne nasmala. Cetla jsem v bazenu, u lekare a lide na me koukali jak na blazna, cemu se smeju nahlas. Kazdemu jsem rekla, ze doporucuji....ovsem jsou v ni i pasaze,kdy jsem si poplakala. Budu cist znova, ale na vas mam otazku: co pisete dal?? Snad zas nejakou bozskou knihu , aby se clovet v teto dobe mohl alespon poradne zasmat! Moc dekuji za super cteni

Jana

 

Mám přečtené obě knihy, Za tři dny jsem je jedním dechem přečetla. Moc vtipné i trochu smutné. Na odpočinkové čtení vřele doporučuji.

Květa, Chabařovice

 

Mám obě dvě přečtené. Super pohodové čtení, humorné a moc dobře se čte.

Alena, Mladá Boleslav

 

Jsem rada, že jsem knihy objednala jako darek manželovi.Přečetl je jedním dechem.Moc se mu líbili nasmál se u nich jako blázen Já jsem je též přečetla v rekordním čase

Vlasta, Krakovany

 

Úžasné knížky, člověk se nasměje . U nás čte celá rodina A také všichni pobaveni. Určitě doporučuji 

Jana, Liberec

 

Dostala jsem dárkem od mého úžasného muže Rok Kozy, otevřela a viděla věnování pro mne. Moc děkuji.. Ale to zásadní, kvůli čemu mi ukápla slza, bylo tohle : " Věnováno všem Beruškám." Děkuji. Děkuji. Děkuji...za všechny úžasné Berušky

Hana

 

Jsem rada,že jsem knihy objednala jako dárek manželovi. Přečetl je jedním dechem.Moc se mu líbily, nasmál se u nich jako blázen. Já jsem je též přečetla v rekordním čase.

Vlasta

 

Přečetla jsem oba díly a nad míru spokojená. Dobrá zábava.

Iveta, Krupka

 

Četla jsem ROK KOZY... a ROK BLBA... úžasné jsou obě opravdu krásně napsané a panu Hniličkovi patří velký dík.

Tonička, Krupka

 

Dceři jsem koupila Blba i Kozu. Knížky četla na pláži v Dubaji. Smála se jak blázen nahlas a okolí nechápalo..

Vladimíra, Příbram

 

Na dovolené s blbem i kozou. Přečteny obě během tří dnů. Více Adamů, Doubravek a Berušek v našich životech by bylo moc fajn 🙂

Monika

 

Rok Blba přečteno za víkend a šup na Rok Kozy 🙂 Děkuji za pohodovou a vtipnou knihu, od které se nedalo odtrhnout.

Jana

 

Loni jsme s manželem četli Blba v Andalusii a letos Kozu v Turecku. Pokaždé jsme vypadali jako cvoci, protože jsme se smáli nahlas a některé pasáže jsme si předčítali navzájem 🙂 🙂

Magda Randýsková, Bohunovice

 

Dobrý den, tak knihy předčily mé očekávání. Musím si zakazovat číst, aby mi vydržely co nejdéle, jsou bezvadné, lehké, vtipné, prostě super. 

Barbora

 

Knížky přečteny jedním dechem, fakt jsme se společně smály i brečely.
Díky za skvělé čtení na dovolenou!

Lenka, Kbelnice

 

Právě jsem dočetla druhý díl - Rok Kozy a musím říct, že je to úžasné počtení - oba díly :-). Moc se Vám obě knížky povedly. Až zase něco napíšete, s radostí si to přečtu. Fakt super 🙂

Přeji Vám vše nej a hodně, hodně nápadů 🙂

Libuše

 

Právě  jsem dočetla Rok Kozy a musím Vám napsat, že jsem z této knihy byla velmi mile překvapená,  už dlouho jsem nečetla knihu s takto překvapujícím koncem.  Obě knihy se mi moc líbily, zvlášť jak byly humorně napsané, ale ta druhá mě v části,  kdy hlavní hrdina se dostal do čekárny, tak pěkně šokovala....  mám ráda knížky, co mě překvapí a z Vašich jsem nadšená. 

Děkuji za milé čtení a doufám, že napíšete více takových knih. 

Romana