BOHEM ZAPOMENUTÁ LÁSKA

Milujete silné lidské příběhy a hledáte knihu, která vás dojme? Pak právě pro vás je tu nový román Jiřího Hniličky Bohem zapomenutá láska. Autor bestselleru Rok blba tentokrát přichází s nezapomenutelným příběhem, který se vám zaryje pod kůži a chytne za srdce. S příběhem silným a emotivním, na který budete myslet ještě dlouho po dočtení poslední řádky.

Co je silnější? Láska k Bohu nebo láska k vlastnímu dítěti? A může být láska nemoc?

Matyáš už odmalička miluje vlaky a jeho velkým snem je pracovat jednou jako průvodčí. Život jeho otce se zase celý život točí kolem Boha. K víře se snaží vést i svého jediného syna, ten ovšem existenci Boha příliš nechápe. Když se Matyáš v patnácti letech ocitne na internátní škole, jeho život se od základu změní. S úžasem zjišťuje, že je svět mnohem pestřejší a barevnější, než si uměl představit. S novými zážitky přichází i opravdová láska, kterou nalézá tam, kde ji dosud ani trochu nečekal. První zamilování však přinese střet dvou naproto rozdílných světů. Na jedné straně je tady Matyáš, který jen touží po štěstí a po lásce, a na straně druhé jeho otec se svými archaickými názory a až fanatickou vírou. Matyáše tak čeká nejtěžší zkouška v jeho životě. 

Bohem zapomenutá láska je silným a dojemným příběhem o přátelství, víře, rodinných poutech a splněných snech, ale též o bolesti a lidské netoleranci. Hlavně je to však hluboce emotivní příběh o lásce v mnoha jejích podobách.

Knihu lze zakoupit pouze zde na těchto stránkách. V žádném jiném knihkupectví ji neseženete.

Koupit knihu: zde

Ohlasy čtenářů: zde

Ukázka z knihy: zde